Ortaca Belediyesi Travelexpo Fuarında

Medeniyetler Beşiği Hatay Travelexpo’da
3 March 2018
Bolu Travelexpo Ankara’da
18 March 2018

Ortaca Belediyesi Travelexpo Fuarında

Ortaca Belediyesi’nin de katılacağı “TRAVELEXPO ANKARA” Uluslararası 3. Turizm Fuarı ATİS Fuarcılık tarafından T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, TÜRSAB, ATİD desteği ile 22-25 Mart 2018 tarihleri arasında ATO Congresium Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayında yapılacak.

Yerli ve yabancı birçok kuruluşun katılacağı fuara Ortaca Belediyesi’nin de katılacağı öğrenildi.

Ortaca ve bölgesinin tarım ve turizm bölgesi olarak bilindiğine işaret eden Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, yapılan tanıtımlarda da bu çerçevede adımlar atıldığını söyledi.

Turizmin son yıllarda konjektörel nedenlerden dolayı gerileme gösterdiğine değinen Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, “Türkiye çapında turizm yörelerinin ve turistik otel sahiplerinin çok ciddi tanıtım atakları var. İçerde ve dışarda çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Bizde bu tanıtımlara destek vermek için belediye olarak elimizden gelen tüm gayretleri gösteriyoruz. Bu çerçevede 22-25 Mart 2018 tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek olan “Travel Expo” fuarına katılacağız. Bu fuarın yöremizi tanıtmak açısından çok etkin bir organizasyon olduğunu biliyoruz ve önemsiyoruz. Bu organizasyonu gerçekleştiren kuruluşa da teşekkür ediyorum” dedi.

22-25 Mart 2018 tarihlerinde yapılacak olan fuarda Ortaca Belediyesi bölgeyi tanıcı broşür, kitapçık ve ürünler dağıtacak.

 

Comments are closed.