FUAR HAKKINDA

Ankara yılların eksikliğini gideriyor. Hizmet üreten ve hizmet alan karşı karşıya, aracısız bir araya gelecek ve seyahat planlarını oluşturacaklar. Tatil ve Seyahatle ilgili tüm seçeneklere TravelExpo Ankara fuarında ulaşabileceksiniz...

TRAVELEXPO ANKARA Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı yedinci kez, 14-17 Kasım 2024 tarihlerinde ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezi’nde, 10.000 m²’lik alanda düzenlenecektir.

Ülkemizin turistik potansiyelinin değerlendirileceği ve tanıtılacağı fuarda özellikle Destinasyon Turizmi, Kültür Turizmi, Sağlık Turizmi ve Kongre Turizmi ön plana çıkarken, Spor Turizmi ve Kamp karavan Turizmi bölümleri de olacaktır.

Ankara’nın kent ve çevresi, özellikle başkent oluşu, çeşitli kademelerden bürokratların varlığı ve yabancı misyonu ile yaklaşık 10 milyonluk bir turizm potansiyeline sahip olduğu değerlendirildiğinde; demiryolları, karayolları ve havayolu kolaylıkları da Ankara’nın bir hub haline gelme yolunda olduğunu göstermektedir. Türkiye’nin komşu ve çevre ülkelerin turizm ve kültür altyapısının ortaya konması adına TRAVELEXPO ANKARA konum açısından önem taşımaktadır. Fuarda, konferans ve paneller, dinletiler, turizm zirvesi, ikili görüşmeler de katılımcı ve ziyaretçilerin ilgisine sunulacaktır.